logo


057 321 13 70

Televízia

TV balíčky


 

Základ 6,99

Užite si naplno základnú skupinu televíznych kanálov. Slovenské a zahraničné televízie doplnené o športové, hudobné, filmové a zahraničné stanice vrátane slovenských rádií. Všetky GO kanály môžete navyše sledovať kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení.

STV 1 STV 2 STV 3      Cartoon Network HD Travel XP BBC Filmbox HD Slagr 2  Nature TV Zvierata Nature TV mladataCT 1CT 1 SM CT 2 CT 24  CT 4 Sport CT Decko CT Art TA 3Seznam Nova Cartoon Ocko Ocko Star HD Ocko Express   Barrandov Barrandov Muzika Barrandov Plus Kino Barrandov Travel XP Slovak Sport 2 Natura Retro TV Life BBC  Filmbox HD   Kino Svet  Lounge  TV Noe Polar Regio TV  Slagr Slagr 2 Orf1 ORF 2 Sky News UA TV France 24 France 24 fr RUSSIA TodayRT DOC Hobby Mnam TV Mnau Film Pro        Nasa TV HD  Nature TV Zvierata Nature TV mladataFireplace US SCENES CAT CAFE US SCENES Coral Garden Nature TV Waterfalls Stork Nest    

 

 

DETSKÝ 2,49

Balíček rozširujúci základný balíček Štart. A teraz niečo pre deti! Balíček plný animovaných aj hraných seriálov a rozprávok pre deti, ktorý zabaví aj toho najneposednejšieho nezbedníka. Programy poskytujúce skvelú zábavu, ale aj pomoc pri rozvíjaní komunikačných a poznávacích schopností u tých najmenších divákov.

Cartoon  Cartoon Network HD  Cartoon cz  Boomerang  Nickelodeon  Nick Jr en  Baby TV  Nick Jr  

 

 

MOJICH  7 5,90

Namixujte si 7 stanic podľa svojho výberu. Každý mesiac ich môžete obmeniť. PO ZAPLATENÍ BALÍČKU sa vo vašom nastavení účtu objaví možnosť zvoliť si 7 prémiových staníc z celkovo ponúkaných 32. Po 30 dňoch si môžete vybrať novú kombináciu staníc. K vašim 7 staniciam dostanete vždy zdarma 4 kanály Óčka v HD kvalite. Niektoré kanály sú v ponuke iba spoločne v skupinách: Eurosport 1 + Eurosport 2 (skupina Eurosport) a Animal planet + Discovery + ID

   Ocko Black HD  Ocko Expres HD   Ocko Gold  Ocko HD   

 

 

Set-top box Applet TV 1,30

Využite možnosť prepojenia Vášho účtu SledovanieTV s Apple TV a vyskúšajte si moderné, rýchle, príjemné prostredie našej aplikácie. Nie je na čo čakať, môžete sa len tešiť!

 

 

Spätné prehrávanie až 7 dní + Nahrávky 50 hodín zadarmo

Aktivujte si možnosť spätného sledovania až 7 dní u vybraných kanálov a 50 hodín nahrávok u všetkých kanálov, ktoré máte aktívne. Tieto služby Vás oslobodia od televízneho programu. Sledujte, čo chcete a kedy chcete. S nahrávkami budete mať až 50 hodín svojich filmov a seriálov na 6 mesiacov vždy na dosah.

 

DOKU                  3,90

Sledujte nové pohľady na udalosti svetových dejín, portréty významných osobností, reportáže z nedostupných miest a exotických krajín, tie najlepšie zábery zo sveta divokých aj domácich zvierat.

 

DocuBox HDFishing and HuntingHistoryNat Geo WildNGC HDTravel XPViasat ExploreViasat HistoryViasat Nature

 

 

Start + 1,99

Balíček obsahujúci TV stanice skupín JOJ a Markíza.

      Cartoon Network HD Travel XP BBC Filmbox HD Slagr 2  Nature TV Zvierata Nature TV mladata     

 

 

120 hodín nahrávok 3,20

Uložte si každý obľúbený program, nechajte nahrať všetko, čo by Vám mohlo uniknúť. S nahrávkami budete mať až 120 hodín svojich filmov a seriálov na 6 mesiacov vždy na dosah.

 

         Šport                 8,49

 

Objednajte si ŠPORT - programovú ponuku, ktorá Vás už nikdy nenechá v štichu pri hľadaní zábavy. Ponúkne Vám všetky možné športy a už Vám nikdy neunikne žiadne majstrovstvo a žiadna z obľúbených líg.

Nova Sport Nova Sport 2 Eurosport Eurosport 2 Sport 1 Sport 2 Slovak Sport Slovak Sport 2 Sport 5 Auto Moto Sport Golf Fightbox HD Fast and Fun Box

 

    FILMBOX             5,00

Vychutnajte si rodinu filmových kanálov FilmBox zahrňujúcu veľkofilmy, filmy pre náročného diváka, zábavu pre celú rodinu aj pre dospelých, bojové umenia aj dokumenty, hudbu aj módu. S FilmBoxom získate úplnú všehochuť v jedinej službe!

Filmbox Fightbox HD Fast and Fun Box Filmbox Arthouse Filmbox HD Filmbox Extra Filmbox Family Filmbox Plus  360 Tune Box DocuBox HD Fashionbox HD 

 

    DVA STREAMY            1,20

Doprajte každému členovi rodiny chvíľku oddychu s televíziou na 2 tabletoch, telefónoch či počítačoch (maximálne je možné zaregistrovať 4 zariadenia).

 

 

HBO               6,80

Získajte prémiové kanály, najnovšie filmy, veľkolepé seriály a originálnu produkciu HBO. Svoje vlastné prémiové potešenie bez reklám, 24 hodín denne.

HBO HBO Comedy HBO 2

 

HBO GO               4,99

HBO GO je služba, ktorá Vám poskytne neobmedzený prístup k programu HBO na Vašom počítači, mobile, tablete či televízii s pripojením na internet. S HBO GO môžete sledovať Vaše obľúbené seriály z produkcie HBO, populárne blockbustery, komédie, dokumenty a špeciálne záznamy z natáčania - kedykoľvek a kdekoľvek budete chcieť.

 

Rozšírený 12,99

Optimalizujte zábavu a cenu balíčkem BASIC. Velmi vhodně rozšiřuje základní české kanály o stanice zaměřených na filmy, dokumenty, sport a celou rodinu bez zbytečných výdajů na zvlášť zpoplatněné kanály. Díky BASIC se celá Vaše rodina bude moci vždy dívat, na co bude chtít. Součástí balíčku je filmotéka. Rodičovský PIN pro erotické kanály je třeba si nastavit na webu, v sekci Nastaveni--> Profil.

Animal Planet AXN AXN Black AXN White Baby TV Boomerang Cartoon Cartoon cz Cartoon Network HD Sport 1 Sport 2 Eurosport Eurosport 2 Slovak Sport TV Paprika CNNDELUXE Discovery Extasy 4K Film Europe Film Plus Filmbox History ID Jim Jam Kino CS LALA TV Spektrum US SCENES Hammock Beach Minimax Nat Geo Wild NGC HDNickelodeon Ocko Ocko Black HD Ocko Expres HD Ocko Express  Ocko Star HD Ocko HD TV Paprika       World SAT CRIME INVESTTV 5 TLC Travel HD Viasat History Travel XP    Golf

 

MAX SK          14,99

Balíček rozširujúci základný balíček Štart. Nechajte sa rozmaznávať nadštandardnou ponukou. Získajte zábavu rôznorodého zamerania v podaní najrôznejších staníc. Užívajte si filmy, dokumenty, relácie pre deti aj pre dospelých, hudbu a šport od sietí Discovery a mnohých ďalších. MAX Vás presvedčí, že je vždy na čo pozerať! Súčasťou balíčku je filmotéka. Rodičovský PIN pre erotické kanály je potrebné si nastaviť na webe, v sekcii Nastavenie -> Profil.

Cartoon Nova Sport Nova Sport 2 Joj Cinema Ocko HD Ocko Star HD Ocko Expres HD Ocko Black HD AXN AXN Black AXN White Filmbox Travel XP Nat Geo Wild NGC HD Animal PlanetTravel HD Spektrum Viasat History Viasat Explore Viasat Nature Eurosport Eurosport 2 Sport 1 Sport 2 Slovak Sport Auto Moto Sport Fishing and Hunting TV Paprika Golf Film Europe   CS Film Cartoon cz Cartoon Network HD Boomerang Kino CS Nickelodeon Nick Jr Jim Jam Minimax Baby TV Discovery TLC Science WorldID CNN TV 5 Film Plus   AMC DELUXE  Nick Jr en LALA TV Mezzo Mezzo Live 

 

MAXI SK + HBO GO          24,99

Balíček rozširujúci základný balíček Štart. Nechajte sa rozmaznávať nadštandardnou ponukou MAXI. Získajte zábavu rôznorodého zamerania v podaní najrôznejších staníc. Užívajte si filmy, dokumenty, relácie pre deti aj pre dospelých, hudbu a šport od sietí Discovery, FilmBox, HBO a mnohých ďalších. MAXI Vás presvedčí, že je vždy na čo pozerať! Súčasťou balíčku je filmotéka.

Cartoon Nova Sport Nova Sport 2 Joj Cinema Ocko HD Ocko Star HD Ocko Expres HD Ocko Black HD AXN AXN Black AXN White Filmbox Travel XP Nat Geo Wild NGC HD Animal PlanetTravel HD Spektrum Viasat History Viasat Explore Viasat Nature Eurosport Eurosport 2 Sport 1 Sport 2 Slovak Sport Auto Moto Sport Fishing and Hunting TV Paprika Golf Film Europe   CS Film Cartoon cz Cartoon Network HD Boomerang Kino CS Nickelodeon Nick Jr Jim Jam Minimax Baby TV Discovery TLC Science WorldID CNN TV 5 Film Plus   AMC DELUXE  Nick Jr en LALA TV Mezzo Mezzo Live  HBO HBO ComedyHBO 2 Fightbox HD Filmbox Filmbox Arthouse Filmbox Extra Filmbox Family Filmbox HD Filmbox Plus  360 Tune Box DocuBox HD Fashionbox HD    Cinemax 1 Cinemax 2 

 

Relaxxx    9,99

Relaxačný balíček pre dospelých, plný erotiky a vzrušenia. Rodičovský PIN pre erotické kanály je potrebné si nastaviť na webe, v sekcii Nastavenie -> Profil.

     LEO Gold         Extasy 4K

 

 

Filmy 4,68

Balíček Filmy a balíček Be2Can je možné sledovať iba na zariadeniach: web, mobilné zariadenia iOS a Android, Apple TV, set-top box SledovaniTV s novou aplikáciou, Arris box 4302, Samsung Tizen 2017 a 2018 AndroidTV. Užite si stovky hodín zábavy s našou filmotékou. Páčila by sa Vám komédia, dokument, dráma či romantický film? Na jednom mieste v rámci našej aplikácie nájdete viac ako 200 filmov, ktoré sa každý mesiac obmieňajú a tituly sa pridávajú.

 

Filmový SK 5,59

Balíček pre milovníkov filmov najrôznejších žánrov.

Filmbox Film Europe CS Film Kino CS Cinemax 1 Cinemax 2

 

 

HBO MAXPACK 9,50

Všetky kanály od HBO vrátane HBO GO v jednom balíčku. Sledujte populárne filmy a seriály po celý deň.

HBO HBO Comedy HBO 2 Cinemax 1 Cinemax 2

 

Maďarský balíček SK 3,00

Najpopulárnejšie maďarské kanály teraz v jednom balíčku. Spravodajstvo, seriály ale aj hudba.

       

 

Smart TV 3x 3,49

Balíček SmartTV 3x umožňuje využití služby až na 3 chytrých televizí. (3 je maximální počet spárovaných TV k jednomu účtu). Podporujeme tyto zařízení: https://sledovanitv.cz/info/s/applications. Mezi SmartTV se počítají i set-top boxy s OS Android TV - např. Xiaomi Mi box, Nvidia Shield apod.

 

 

 

Digitálnu televíziu je možné pripojiť až k štyrom TV prijímačom,
pričom mesačný poplatok zostáva nezmenený. Každý TV prijímač musí byť vybavený
set-top-boxom. Inštalácia je priamo na mieste našim odborným technikom.

IP TV (Internet Protocol Television) – znamená pozeranie televízie cez internet, pričom nejde o vysielanie,
ktoré je verejne dostupné na internete (archív či živé vysielania niektorých televízií), ale o vysielanie,
ktoré je možné prijímať len v uzavretej sieti poskytovateľa. Oproti iným spôsobom príjmu televízneho vysielania
(satelit, káblová televízia, pozemské digitálne vysielanie)sa líši svojou interaktivitou. Program tak môžete
sledovať v čase, kedy to vyhovuje vám. Napríklad, je tiež možné pozerať si rozsiahly televízny program,
informácie a zaujímavosti o reláciách, hľadať relácie podľa kľúčových slov a mnoho ďalších.FUNKCIE DIGITÁLNEJ TELEVÍZIE

 

TELEVÍZIA VO VŠETKÝCH ZARIADENIACH


ZARIADENIE


Sledovanie digitálnej televízie je možné aj na bežných TV prijímačoch. Umožňuje to zariadenie
s názvom set-top-box (STB), ktoré funguje na podobnom princípe ako počítač. Prostredníctvom optickej
siete sa pripája k zdroju digitálneho TV vysielania, kde mení digitálny signál na obraz a zvuk a tie
sa následne prehrávajú v televíznom prijímači.

TOTO ZARIADENIE JE PO INŠTALÁCII VAŠE - to znamená, že ho nemáte len v prenájme.


 technologicky najnovší typ set-top-boxu moderného prevedenia pre príjem digitálnej televízie

 funguje na systéme Android, s vlastným upraveným softwarovým programom

 umožňuje využívať nekonečné množstvo funkcií prostredníctvom aplikácií, a to aj na súčasných televízoroch

 možnosť doinštalovať akúkoľvek aplikáciu z Google Play

 možnosť prehrávať video aj vo vysokom HD rozlíšení

 podporuje pripojenie k internetu, ako aj pripojenie klávesnice pre pohodlnejšie ovládanie

Set-top box Android 4.2

Nový typ set-top-boxu, ktorý mení tradičnú televíziu na šikovnú a inteligentnú. Umožňuje využívať nekonečné
množstvo funkcií, a to prostredníctvom aplikácií, ktoré je možné kedykoľvek doinštalovať.
-
Ostatné vlastnosti a technické špecifikácie TU (.pdf)

STB zariadenie jednorázovo 79,00 €


Zvýhodnená ponuka, časovo obmedzená. Cena je uvedená s DPH.
 

FAQ


Je možné pripojiť digitálnu televíziu na dva TV prijímače?
-
V jednej domácnosti je možné pripojiť digitálnu televíziu až k štyrom TV prijímačom za nezmenenú cenu mesačného poplatku. Ku každej jednej televízii však musí byť pripojený set-top-box, samostatne.


Je potrebné zakúpiť dva kusy set-top-box zariadenia pre zapojenie dvoch TV prijímačov?
-
Áno, je potrebné prepojenie pomocou dvoch set-top-boxov. Cez jeden set-top-box nie je možné obsluhovať ďalšie televízory v domácnosti.


Je možné pozerať digitálnu televíziu aj na starších typoch TV prijímačov?
-
Áno. Je to možné na všetkých typoch televíznych prijímačov.


Ak vypadne internet, nastane aj výpadok digitálnej televízie?
-
Výpadok internetu nemusí nevyhnutne ovplyvniť chod TV.

 

Prevádzkovateľom služby je spoločnosť SledovanieTV.sk s.r.o., so sídlom Miletičova 1, 821 08, Bratislava, IČO:47374063. Obsah televíznych kanálov v jednotlivých ponukách a balíčkoch sa môže meniť.

 

Kontakty
SkyNet Telecom s.r.o.
Osloboditeľov 78
066 01 Humenné

Otváracie hodiny:
Po - Pi: 8:00 - 17:00

© Všetky práva vyhradené - www.skytel.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.skytel.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Nastavenie súborov cookies
Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Radi by sme tiež využívali dobrovoľné cookies (non-essential), ktoré nám pomôžu zlepšiť fungovanie našej webovej stránky. Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas.
Informácie o cookies
Súhlasím Prispôsobiť Odmietnuť
Naspäť
Podrobné nastavenie cookies
Súbory cookie používame na zabezpečenie základných funkcií stránky a na zlepšenie vášho používateľského zážitku. Svoj súhlas pre každú kategóriu môžete kedykoľvek zmeniť.
Nevyhnutné cookies
 
Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú najmä na uchovávanie Vašich produktov v košíku, zobrazovanie obľúbených výrobkov, nastavenie Vašich preferencií a nákupného procesu. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.
Analytické cookies
 
Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu a počet návštev našej webovej stránky.
Marketingové cookies
 
Marketingové cookies sú využívané reklamnými a sociálnymi sieťami na prispôsobenie zobrazovaných reklám tak, aby pre vás boli čo najzaujímavejšie.
Povoliť všetky Povoliť zvolené Odmietnuť
Uložiť Odmietnuť