logo

  • Domov
  • O nás
  • Služby
  • Podpora
  • Pokrytie
  • Kontakty

057 321 13 70

PC Doktor
PC DOKTOR

Neviete si s počítačom rady? Počítač alebo notebook odmieta fungovať? Počítačová ambulancia SkyNetu vám dokáže pomôcť.

Môžeme vám poradiť po telefóne, prípadne k vám príde technik, ktorý váš počítač na meste opraví a prípadne poradí. Ak problém nie je možné vyriešiť na mieste, počítač odvezieme a opravíme v našom servisnom centre.


Spôsoby riešenia

Výjazd technika - technik príde k vám domov a poskytne vám maximálnu starostlivosť priamo na mieste. V prípade, že sa problém nedá hneď vyriešiť, počítač môže odviesť a po oprave ho vráti k vám domov.

Telefonická pomoc - kvalifikovaný technik na telefóne sa vás pokúsi krok po kroku previesť prípadným riešením vášho problému.

Vzdialená pomoc - pomocou jednoduchej aplikácie sme schopní vám opraviť alebo nastaviť rôzne aplikácie bez fyzickej prítomnosti. Jedná sa o rýchly a efektívny spôsob riešenia problémov.


Naviac vám zaistíme

Zapožičanie počítača, monitoru a ďalších periférií podľa dohody, pokiaľ je váš počítač v súčasnosti nefunkčný. Taktiež, dovoz toneru a ďalšieho spotrebného materiálu pre vaše tlačiarne, servis a opravy notebookov, počítačov, monitorov, preinštalovanie alebo odvírenie PC, odborné konzultácie a poradenstvo, renováciu toner.
Kontakty
SkyNet Telecom s.r.o.
Osloboditeľov 78
066 01 Humenné

Otváracie hodiny:
Po - Pi: 8:00 - 17:00

© Všetky práva vyhradené - www.skytel.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.skytel.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies