logo

  • Domov
  • O nás
  • Služby
  • Informácie pre koncových užívateľov
  • Pokrytie
  • Kontakty

057 321 13 70

O nás

O SPOLOČNOSTI SKYNET

Naša telekomunikačná spoločnosť vznikla v roku 2007 so zámerom poskytovať kvalitné služby prístupu do siete internet obyvateľom obcí v okrese Humenné ešte pod názvom Ing. Peter Stehlík FajnNet. V roku 2011 vznikla spoločnosť SkyNet Telecom ako nastupnícka firma po pôvodnej firme.

Od samého začiatku svojho pôsobenia sa naša spoločnosť snažila ponúknuť zákazníkom kvalitné a spoľahlivé služby za rozumné ceny. V ponuke služieb určite nájdete službu zodpovedajúcu Vašim požiadavkám, prípadne Vám môžeme ušiť ponuku priamo na mieru.
Zákazníci a ich potreby sú u nás stále na prvom mieste, preto sa im snažíme dať čo najviac svojich znalostí a skúseností. K našim prioritám patria vysoká úroveň poskytovaných služieb, priama otvorená komunikácia so zákazníkmi a využívanie najnovších technológií na zabezpečenie kvalitného pripojenia do siete internet.

 

Výhody optického internetu SkyNet

Širokopásmové internetové pripojenie cez optické vlákna je veľmi obľúbené. Sme radi, že môžete aj obyvateľom Humenného, Medzilaboriec a okolia pomôže ponúknuť naše rýchle pripojenie k internetu.

Skytel.sk optický internet je rýchlejších ako kedykoľvek predtým. Okrem rýchlosti máme pre vás balíčky služieb, ktoré sú dostupne skutočne pre každého.

Čo je to optický internet

Optický internet ponúka rýchlejšie a spoľahlivejšie internetové pripojenie ako iné alternatívy. Je to jeden z troch široko dostupných typov širokopásmových technológií dostupných. Ďalšími alternatívami je pomalšie ADSL pripojenie a káblové pripojenie, ktoré je však menej rozšírené.

Ako funguje optický internet

Dáta sa prenášajú prostredníctvom svetelných lúčov, čo znamená, že sa pohybujú rýchlosťou svetla.

Optické pripojenie je nepochybne rýchlejšie ako alternatívy, kábel alebo ADSL, a Skytel.sk ponúka internet v Humennom a Medzilaborciach pre sťahovanie až 1000 Mbit/s.

Optický internet pre firmy v Humennom a Medzilaborciach

Každá sekunda, ktorú strávite čakaním na načítanie webovej stránky alebo vášho online systému, vás stojí peniaze. Skytel poskytuje rýchly internet a spoľahlivé služby, ktoré umožnia vašej firme rásť. Pre firmy ponúkame aj kompletnú starostlivosť o PC techniku a zabezpečenie objektov kamerovým systémom.

Optický internet pre domácnosti v Humennom a Medzilaborciach

SkyNet je lídrom v poskytovaní optického internetu pre domácnosti. Ponúkame kvalitné a spoľahlivé pripojenie obyvateľom v Humennom, Medzilaborciach a okolí. Sme radi, že svojim prístupom vám môžete poskytnúť 100% optické pripojenie s garantovanou rýchlosťou sťahovania aj odosielania.

Pozrite si náš aktuálny cenník optického internetu.

 

 

✓ optický internet už od 10,00 €/mesačne
✓ vysokorýchlostný, stabilný bez výpadkov
✓ časovo a dátovo neobmedzený
✓obľúbené TV stanice
✓sledovanie v mobile, tablete i počítači
✓programy v HD kvalite
✓ bez paušálu a mesačných poplatkov
✓ bez potreby dobíjania kreditu
✓služba aj bez INTERNETU a TV

✓ technik priamo k vám
✓ vzdialená pomoc cez počítač
✓ pomoc cez telefón
✓ obhliadka objektu zadarmo
✓ individuálny prístup
✓ poradenstvo, montáž, podpora, servis
✓ návrhy podľa zadania zákazníka
✓ realizácia návrhov na danom mieste
✓ podpora a servis

Kontakty
SkyNet Telecom s.r.o.
Osloboditeľov 78
066 01 Humenné

Otváracie hodiny:
Po - Pi: 8:00 - 17:00

© Všetky práva vyhradené - www.skytel.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.skytel.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies